انتخاب و تقدیر از بهترین مشتری ماه پیت استاپ

انتخاب و تقدیر از بهترین مشتری ماه پیت استاپ آقای صادق حبیبی بعنوان بهترین مشتری پیت استاپ
تاریخ نگارش : چهارشنبه ۱۳۹۸/۷/۲۴ - بازدید: ۶۷ بار

آقای صادق حبیبی بعنوان بهترین مشتری پیت استاپ در ماه گذشته انتخاب شدند و کارت اشتراک یکساله خدمات رایگان پیت استاپ را دریافت نمودند.
پیت استاپ هر ماه به بیشترین درخواست کننده خدمات جایزه ویژه اهدا میکند.
با کارت اشتراک می توانید از  یک سال خدمات رایگان امداد و حمل خودرو و .... بهرمند گردید .
تو پیت استاپ می تونید وقت تعمیرگاه بگیرید و از تعمیرگاه های استاندارد اطرافتون با خبر بشید، درخواست حمل و امداد خودرو کنید، با کارشناسای فنی خودرو مشورت کنید، خدمات فروشگاهی بگیرید، کارواش در محل درخواست کنید و سرویس‌های دوره ای ماشینتون رو انجام بدید.

همه این خدمات فقط با یک اپلیکیشن و همشون هم با تخفیف و گارانتی بدون پیت استاپ رانندگی نکنید.

نظر خود را با ما در میان بگذارید
کاربر عزیز پیت‌استاپ، نظرات شما ابتدا توسط مدیر سایت بررسی میگردد، سپس منتشر میشود.
نظرات شما کاربران
آخرین مطالب

با برندهای خودروسازی آلمانی آشنا شوید

شرکت‌های خودروسازی آلمانی به تولید اتومبیل‌های کلاس بالایی که در آن‌ها عملکرد بیشتر از ظاهر اهمیت دارد، مشهور هستند. در واقع این شرکت‌ها با پیروی از قاعده مذکور روی عملکرد و کیفیت تمرکز کرده‌اند


واقعیت‌های جالبی برای عاشقان جیپ

تقریبا همه روی این موضوع توافق دارند که جیپ یکی از جالب‌ترین ظاهرها را در بین اتومبیل‌های سراسر جهان دارد. با این‌حال آیا می‌توانید باور کنید که هیچکس واقعا نمی‌داند عبارت Jeep از کجا آمده است؟ در ادامه به چند نکته درباره این خودرو اشاره می‌کنیم که احتمالا تاکنون نمی‌دانستید.


نکات جالبی که درباره Dodge نمی‌دانستید

Dodge از آن دسته تولیدکنندگان خودرویی است که در طول تاریخچه کمی بیشتر از ۱۰۰ ساله خود، نقاط عطف جالبی را پشت سر گذاشته است. خودروهای این شرکت در فیلم‌های زیادی ظاهر شده‌اند و آن‌ها حتی یک کلمه را ابداع کرده‌اند. در ادامه به تعدادی از نکات جالب درباره Dodge اشاره می‌کنیم.


آغاز به کار مرکز تماس تلفنی 24ساعته پیت استاپ

آغاز به کار مرکز تماس تلفنی 24ساعته پیت استاپ با شماره 45152-021 در آینده نزدیک با خدمات بیمه و الکترونیک در خدمت شما خواهیم بود