ماجرای پسر بچه‌ای که از ۵۰ شرکت خودروساز خواست نشان‌های خود را برایش بفرستند

 ماجرای پسر بچه‌ای که از 50 شرکت خودروساز خواست نشان‌های خود را برایش بفرستند وقتی پچ هارتی (Patch Hurty) یک نشان فورد را در کنار جاده نزدیک خانه‌شان در کانتیکت پیدا کرد، تنها 5 سال داشت. این اتفاق کاملا او را هیجان‌زده کرده بود زیرا نام‌های انواع خودروها از اولین عباراتی بودند که او خواندن آن‌ها را یاد گرفته بود و حالا خودش نشان یک اتومبیل واقعی را داشت.
تاریخ نگارش : یکشنبه ۱۳۹۸/۳/۵ - بازدید: ۱۵۱ بار

 

 

ماجرای پسر بچه‌ای که از 50 شرکت خودروساز خواست نشان‌های خود را برایش بفرستند
وقتی پچ هارتی (Patch Hurty) یک نشان فورد را در کنار جاده نزدیک خانه‌شان در کانتیکت پیدا کرد، تنها 5 سال داشت. این اتفاق کاملا او را هیجان‌زده کرده بود زیرا نام‌های انواع خودروها از اولین عباراتی بودند که او خواندن آن‌ها را یاد گرفته بود و حالا خودش نشان یک اتومبیل واقعی را داشت.

فکر کنید چقدر جالب می‌شد اگر او می‌توانست لوگو یا نشان همه شرکت‌های خودروساز را داشته باشد. اما واقعیت این است که شما نمی‌توانید کنار یک جاده منتظر بشینید تا نشان شل شده یک بوگاتی Chiron از آن جدا شده و کنار شما بیفتد. بنابراین احتمالا نوشتن نامه برای هر یک از شرکت‌های خودروسازی و انتظار برای واکنش آن‌ها ایده بهتری خواهد بود.
لیندزی مادر پچ به او کمک کرد تا یک درخواست ساده را با معرفی خود و تصمیمی که گرفته است آماده کند: او عاشق تماشای اتومبیل‌هایی بود که از مقابل خانه‌شان عبور می‌کردند و حالا نشان جلوی یکی از آن‌ها را پیدا کرده بود که برایش یک اتفاق فوق‌العاده محسوب می‌شد. بنابراین از شرکت مورد نظر خواسته بود که اگر نشان یا برچسبی دارند، او واقعا خوشحال می‌شود که آن‌ها را داشته باشد.آن‌ها یک سکه از قلک پچ و همچنین در مواردی که امکان داشت عکس او در کنار یکی از اتومبیل‌های شرکت مربوطه را به‌همراه هر درخواست ارسال کردند. پچ شخصا هر یک از نامه‌ها را امضا کرد و این نامه‌ها به بیش از 50 شرکت فرستاده شدند، حتی بعضی از شرکت‌هایی که دیگر فعالیت نمی‌کردند. حالا پچ باید منتظر می‌ماند تا ببیند خودروسازان چطور به درخواست او واکنش نشان می‌دهند، اما این انتظار زیاد طول نکشید.
 


ولوو یک نشان بزرگ جلو پنجره، یک فریزبی و کلی هدایا دیگر را برای پچ فرستاد. جیپ بخاطر این که هیچ نشانی نداشت عذرخواهی کرد اما یک آرم فلزی، یک کلاه، یک قلم و یک جاسوییچی را ارسال کرده بود. بنتلی یک درپوش مرکزی چرخ را فرستاد. BMW در پاسخ نوشت: «این عالی است که تو از تماشای آخرین وسایل نقلیه که از مقابل خانه‌تان عبور می‌کنند لذت می‌بری و ما خوشحالیم که نشان درخشان جدید BMW را برای تو می‌فرستیم تا به مجموعه‌ات اضافه کنی». این فرآیند با هدایای تسلا، بوگاتی، هوندا و بسیاری از شرکت‌های دیگر ادامه پیدا کرد. شرکت لینکلن حتی یک طرح مدادی اولیه از یک مدل کنتینانتال را در بسته خود فرستاده بود. تقریبا تمام شرکت‌ها سکه پچ را به او برگردانده بودند.
 


جالب این است که حتی شرکت‌هایی که دیگر فعالیت جدی در آمریکا ندارند نیز سعی کرده بودند کاری انجام دهند. سوزوکی به این نکته اشاره کرده بود که از سال 2014 فروش خودرو در این کشور را متوقف کرده است، اما یک جاسوییچی، برچسب‌های مختلف و بروشورهایی از موتورسیکلت‌ها و ATVهایش را فرستاده بود. ایسوزو هم توضیح داده بود که از سال 2008 از صنعت خودروسازی خارج شده است اما هنوز کامیون‌های تجاری می‌فروشد، بنابراین چند مدل اسباب‌بازی از این کامیون‌ها را برای پچ فرستاده بود.
 


حتی برای یک کودک مشتاق با والدینی که کاملا مشوق او بودند نیز چنین پاسخ هماهنگی غیرمنتظره بود. به‌هر حال هیچ شرکتی یک بخش پاسخ به کودکان علاقه‌مند خواهان نشان یا برچسب، نیست. اما در نهایت نامه‌های پچ به دست کسانی رسیده بود که می‌خواستند به او کمک کنند. شاید در دورانی که آدم‌ها بعد از گرفتن گواهینامه رانندگی دیگر واقعا به خود اتومبیل‌ها اهمیتی نمی‌دهند، آشنایی با یک کودک 5 ساله که عاشق هر چیز چرخ‌داری است واقعا جالب به‌نظر برسد.
در کارت دست‌نویس هوندا نوشته شده بود: «امیدواریم علاقه تو به اتومبیل‌ها دایما بیشتر شود».

 

یک مدیر خدمات مشتریان از بنتلی در پاسخ نوشته بود: «از این که من را در عشق خود به اتومبیل‌ها شریک کردی، متشکرم». کارت اینفینیتی نیز دست‌نویس بود و 9 نفر آن را امضا کرده بودند. در واقع پچ باز هم با فولکس‌واگن مکاتبه داشت؛ وقتی او یک یادداشت تشکر را به‌همراه عکسی از خودش در حالی که جلوی نشان VW لبخند زده بود را برای آن‌ها فرستاد، این پاسخ را دریافت کرد: «نامه‌های تو باعث خوشحالی افراد زیادی در دفاتر ما شد. ما بسیار خوشحالیم که تو وقت صرف کردی تا به رویای خود رسیده و آن را به‌اشتراک بگذاری. به گسترش شادی ادامه بده و مطمئن باش که اتفاقات خوبی سر راهت خواهند بود».


به‌عنوان یک نکته جالب، وقتی از پچ پرسیده شد با توجه به این که حالا تقریبا از هر شرکت خودروسازی فعال ارمغان‌هایی دریافت کرده می‌خواهد اولین اتومبیلش از چه برندی باشد، پاسخ داد: «فورد؛ من هنوز احساس خاصی درباره فورد در قلبم دارم. این اولین نشانی بود که پیدا کردم و باعث شد چنین پروژه‌ای آغاز شود». پروژه‌ای از عشق و اتومبیل‌ها.
 

تهیه و تنظیم تعمیریاب هوشمند خودرو ایرانیان ( پیت استاپ )

آخرین مطالب

چطور راننده بهتری باشیم

انواع مختلفی از راننده‌ها، جاده‌ها و خیابان‌ها را اشغال کرده‌اند، خوب و بد. در حالی که یک راننده خوب غالبا مورد تحسین سایرین قرار می‌گیرد، یک راننده بد برای خراب کردن روز یک‌نفر کافی است.


نکاتی درباره خرید یک رینگ مناسب

حفظ حرکت روان اتومبیل شما به چیزی بیش از صرفا لاستیک‌های خوب نیاز دارد. شما در عین حال به رینگ‌های مناسب نیاز خواهید داشت که الزاما به‌معنای انتخاب رینگ‌های غول‌آسای براق هم نیست.


چرا همیشه یک چهارم باک اتومبیل شما باید پر باشد

هر راننده‌ای می‌داند که نگهداشتن مقداری از سوخت در باک اتومبیل، یک «باید» محسوب می‌شود. اما ممکن است ندانید که حداقل چقدر از سوخت خود را باید در باک نگهدارید. بعضی از متخصصین اعتقاد دارند که سطح سوخت باقیمانده در باک هرگز نباید کمتر از یک چهارم ظرفیت آن باشد.


پیت استاپ در آینه رسانه ها

بازتاب فعالیت پیت استاپ در رسانه ها ی مکتوب کشور