امدادرسانی به هیونداهای هیبریدی به امداد خودرو رفاه سپرده شد

امدادرسانی به هیونداهای هیبریدی به امداد خودرو رفاه سپرده شد
به گزارش خبرنگار پرشین خودرو، با امضای قرارداد همکاری بین شرکت پاکرو سبز قشم نماینده رسمی محصولات هیوندای هیبریدی در ایران و امداد خودرو رفاه ایرانیان، وظفیه امدادرسانی به خودروهای هیوندای هیبریدی به امداد خودرو رفاه سپرده شده است

تاریخ نگارش : دوشنبه ۱۳۹۷/۱۲/۲۰

سامانه هوشمند تعمیرات و امداد خودرو پیت استاپ به استحضار می رساند

امدادرسانی به هیونداهای هیبریدی به امداد خودرو رفاه سپرده شد
پرشین خودرو: شرکت امداد خودرو رفاه ایرانیان مسئولیت امدادرسانی به خودروهای هیوندای هیبریدی در کشور را بر عهده گرفت.

به گزارش خبرنگار پرشین خودرو، با امضای قرارداد همکاری بین شرکت پاکرو سبز قشم نماینده رسمی محصولات هیوندای هیبریدی در ایران و امداد خودرو رفاه ایرانیان، وظفیه امدادرسانی به خودروهای هیوندای هیبریدی به امداد خودرو رفاه سپرده شده است.

بنا بر این گزارش، شرکت امداد خودرو رفاه ایرانیان در یک قرارداد خدمات امدادی با نماینده رسمی هیوندای هیبریدی، عهده دار انجام تمام ماموریت های محوله امدادی، و حمل تمام خودروهای تحت پوشش این شرکت در سراسر کشور با استانداردهای مطلوب، شده است.

این گزارش می افزاید: به منظور ارائه بهتر خدمات امدادی به دارندگان محصولات هیبریدی هیوندای قرار است که نسبت به استانداردسازی خودروهای امدادی و امدادگران براساس مجوزها و دستورالعمل های وزارت صنعت، معدن و تجارت اقدام شود.
دارندگان خودروهای هیوندای هیبریدی برای دریافت خدمات امدادی می توانند با مرکز تماس شرکت امداد خودرو رفاه ایرانیان به شماره 02164026 تماس حاصل کنند.

بازدید : ۱۴ نفر

سال نو مبارک

سال نو مبارک


چگونه یک فاکتور جدید برای مشتری تولید کنم؟

د ر تب درخواست و ارائه خدمات باید گزینه "ساخت فاکتور جدید" را بزنید و هزینه ها را برای خودروی مورد نظر ثبت کنید.


چگونه به همه درخواست‌های خود دسترسی داشته باشیم ؟

بعد از ورود به برنامه مخصوص تعمیرگاه داران باید در تب "محیط کاربری" گزینه "درخواست‌های پیشین" را انتخاب کنید. در این بخش شما خدماتی که ارائه کرده‌اید را میتوانید مشاهده نمایید.


چگونه آدرس خود را در مپ برنامه مشخص کنم ؟

ابتدا وارد برنامه ویژه تعمیرگاه داران شوید. در بخش محیط کاربری، اولین گزینه "مکان تعمیرگاه" است. با انتخاب این گزینه، امکان انتخاب مکان تعمیرگاه را روی نقشه خواهید داشت. بهتر است این کار را در مکان تعمیرگاه انجام دهید و از GPS گوشی استفاده نمایید. پس از تایید مکان به صفحه‌ای میروید که میتوانید نقطه قبلی و کنونی را همزمان ببینید و در صورت تایید مکان تعمیرگاه را تغییر دهید و ثبت نهایی کنید.


امضای توافق نامه همکاری امدادخودرو سایپا و امدادخودرو رفاه ایرانیان

دو شرکت امداد خودرو سایپا و امداد خودرو رفاه ایرانیان با هدف افزایش خدمات رسانی به مردم و خودروسواران، توافق نامه همکاری با یکدیگر امضاء کردند