جام پیت استاپ ، هفتم دی ماه ، استادیوم آزادی

جام پیت استاپ ، هفتم دی ماه ، استادیوم آزادی
پیست اتومبیلرانی مجموعه ورزشی آزادی تهران، میزبان برگزاری مرحله چهارم مسابقات قهرمانی کشور در رشته دریفت خواهد بود که با عنوان جام «پیت استاپ» برگزار می شود.

تاریخ نگارش : چهارشنبه ۱۳۹۷/۱۰/۵

به گزارش خبرنگار پرشین خودرو، مسابقات دریفت قهرمانی کشور هر سال در 5 دوره برترین رانندگان رشته دریفت از سراسر ایران را گرد هم جمع می کند. در این دوره از مسابقات دریفت قهرمانی کشور که چهارمین دور از مسابقات کشوری دریفت در سال جاری است، اپلیکیشن "پیت استاپ" به عنوان حامی مسابقات معرفی شده است.

دور چهارم مسابقات قهرمانی دریفت ایران با نام "جام پیت استاپ" از ساعت 10 صبح هفت دی ماه جاری در پیست اتومبیلرانی مجموعه ورزشی آزادی برگزار می شود. یادآور می شود: قرار است همزمان با این مسابقات کارت های اشتراک خدمات پیت استاپ با مشارکت امداد خودرو رفاه ایرانیان معرفی و فروش آن آغاز شود.

 

بازدید : ۵۱ نفر

سال نو مبارک

سال نو مبارک


چگونه یک فاکتور جدید برای مشتری تولید کنم؟

د ر تب درخواست و ارائه خدمات باید گزینه "ساخت فاکتور جدید" را بزنید و هزینه ها را برای خودروی مورد نظر ثبت کنید.


چگونه به همه درخواست‌های خود دسترسی داشته باشیم ؟

بعد از ورود به برنامه مخصوص تعمیرگاه داران باید در تب "محیط کاربری" گزینه "درخواست‌های پیشین" را انتخاب کنید. در این بخش شما خدماتی که ارائه کرده‌اید را میتوانید مشاهده نمایید.


چگونه آدرس خود را در مپ برنامه مشخص کنم ؟

ابتدا وارد برنامه ویژه تعمیرگاه داران شوید. در بخش محیط کاربری، اولین گزینه "مکان تعمیرگاه" است. با انتخاب این گزینه، امکان انتخاب مکان تعمیرگاه را روی نقشه خواهید داشت. بهتر است این کار را در مکان تعمیرگاه انجام دهید و از GPS گوشی استفاده نمایید. پس از تایید مکان به صفحه‌ای میروید که میتوانید نقطه قبلی و کنونی را همزمان ببینید و در صورت تایید مکان تعمیرگاه را تغییر دهید و ثبت نهایی کنید.


امضای توافق نامه همکاری امدادخودرو سایپا و امدادخودرو رفاه ایرانیان

دو شرکت امداد خودرو سایپا و امداد خودرو رفاه ایرانیان با هدف افزایش خدمات رسانی به مردم و خودروسواران، توافق نامه همکاری با یکدیگر امضاء کردند