به منظور بهره برداری از اپلیکیشن و خدمات وب سایت پیت استاپ تمامی کاربران ملزم به رعایت قوانین ذیل می باشند

قوانین عمومی سامانه

کاربر با عضویت در سامانه هوشمند امداد و تعمیرات خودرو پیت استاپ به صورت کاملا صریح موافقت خود را با قوانین فعلی و آتی این سامانه اعلام می دارد و خود را ملزم به تمامی قوانین حاکم بر تجارت الکترونیک کشور می داند.

1- سرویس دهی و ارائه خدمات

این سامانه بر اساس عقد قراردادهای تجاری با همکاران خود در بخش امداد و تعمیرات خودرو سرویس دهی می نماید و در زمان نیاز به درخواست خدمات نزدیک ترین طرف قرارداد برای ارائه خدمات مورد نظر به شما معرفی خواهد شد. بدیهی است ارائه سرویس بر اساس استانداردهای لازم بوده و چنانچه کاربر از سرویس دریافت شده رضایت نداشته باشد می تواند در زمان ثبت نظر و امتیاز اعلام نارضایتی یا رضایتمندی را اعلام نماید.

2- خدمات پشتیبانی

در زمان نیاز به خدمات پشتیبانی صرفا از طریق اپلیکیشن موبایل و بخش تماس با کال سنتر امکان ارائه خدمات پشتیبانی وجود خواهد داشت

3- تسویه حساب های مالی

پیت استاپ در دریافت وجه خدمات ارائه شده کاربر را مختار قرار خواهد داد و کاربر می تواند مبلغ سفارش خود را از طریق درگاه موبایل، پرداخت آنلاین و یا به صورت نقدی پرداخت نماید همچنین مبالغ طرفین قرارداد به صورت روزانه به حساب آنها پرداخت خواهد شد.

4- نقض قوانین و یا تخلف

پیت استاپ در هر مرحله ای و بر اساس سنجش رفتار کاربران این حق را برای خود قائل می باشد که سرویس دهی موضوع وب سایت و یا اپلیکیشن را به صورت یکطرفه قطع نماید بدیهی است تمامی صورت حساب ها تا آن زمان تسویه خواهد شد و کاربر با هیچ اطلاعات دیگری نخواهد توانست از سرویس ما استفاده نماید

5- بروز رسانی سند

این سند در تاریخ 16 تیرماه 1397 بروز شده است و تنها صفحه قوانین پیت استاپ می باشد بدیهی است تمامی تغییرات در قوانین در این صفحه بروز رسانی می گردد و کاربران ملزم به رعایت قوانین بروز شده می باشند.